Bronzlaşma ve Güneş Sonrası Bakım

Made in Italy

Delicé Solaire Güneş Sonrası Buz Jeli

Jel şeklindeki formulü ve adalardan derlenmiş Aloe Vera özleri ile ciltteki kızarıklıkları, güneş yanıklarını rahatlatır ve cildi nemlendirerek ferahlatıcı bir serinlik hissi vermeye yardımcı olur. Panthenol katkısı ile yanıkların iyileşmesine yardımcı olur. İçeriğindeki E vitamin cildi erken yaşlanma riskine karşı korur ve nemlendirir.

*Buz dolabında saklanarak uygulandığında eşsiz bir rahatlama ve serinlik sağlar. Dermatolojik olarak test edilmiştir. AB Standartlarında İtalya’da üretilmiştir.

Ürün tipi: Kozmetik

Delicé Solaire Bronzlaştırıcı Güneş Suyu

Sıradan güneş kremi ve güneş yağlarının aksine su bazlı formülüyle, yağ içerikli ürünlerin sebep olduğu hissiyatı ortadan kaldırarak ferah ve serin bronzluk sağlar.

 

Yeşil çay, Keroten, Aloe Vera özleri sayesinde cildi nemlendirir ve canlandırır. Güneş filtreleri içermez, koruyucu özelliği yoktur. Özel sprey yapısıyla rahat kullanım sağlar.

Ürün tipi: Kozmetik

Delicé Solaire Bronzlaştırıcı Siyah Havuç Yağı Sprey

Kalıcı ve tropikal bir bronzluk sağlamak için siyah havuç özleriyle üretilmiştir.

 

UVA/UVB filtreleri ve E vitamin cildi güneş ışınlarının yarattığı zararlı etkilere karşı korumada etkilidir ve cildin elastikiyetini kaybetmemesini sağlar.

Ürün tipi: Kozmetik

Delicé Solaire Süper Bronzlaştırıcı & Işıltılı Siyah Havuç Kavanoz

Süper bronzlaştırıcı ışıltılı siyah havuç yağı, kullanılan bitkisel yağların özleri sayesinde cilde tropikal bir bronzluk kazandırır.

 

Bronzlaşma etkisi dışında, ışıltılı yapısı sayesinde yüz ve dekolte bölgelerine estetik bir görünüm vermek için de kullanılır. Bronzlaşmış ya da koyu tenliler için tavsiye edilir.

Güneş filtreleri içermez. 

Ürün tipi: Kozmetik

Netpa Tüketim Ürünleri Pazarlama ve Ticaret Ltd.Şti.

Tüketici Sağlığı Ürünleri | Consumer Healthcare

BETTER LIFE

www.netpatuketim.com.tr

www.zerobite.com.tr   

 

www.plusnit.com.tr

 

www.wissplus.com 

 

www.delicesolaire-turkey.com

  • Facebook
  • YouTube

Markalar, ürünler ve ürünlerin kullanım bilgileri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için markaların kendi web sitelerini ziyaret edin.

Copyright© 2018-2020  Netpa Tüketim. Tüm hakları saklıdır.