top of page
White Wall

01

Tüketici sağlığı şirketi

02

Lider markalar

03

Uzmanlaşmış üretim

04

Süreki yenilik

05

Geniş dağıtım ağı

Yazılar

Tüketici sağlığı şirketi

Netpa Tüketim; OTC, kişisel bakım, FMCG ve tüketici sağlığı ürünlerinde faaliyet gösteren üretici ve dağıtıcı bir şirkettir.

 

Şirketimiz, ürettiği biyosidal, tıbbi cihaz ve kozmetik ruhsatlı ürünlerini milyonlarca son tüketiciye ulaştırarak, insanların hayatlarını daha sağlıklı ve mutlu yaşamalarını sağlamaktadır.

Lider markalar

Zerobite İnsektisit grubu, Sinkov İnsektisit grubu, Plusnit Bitlenmeye Karşı Korunma ve Tedavi İlaçları, Wiss+ Güneş ve Kozmetik Ürünleri, Killing İnsektisitler gibi kendi kategorilerinde lider ürünlere sahip olan markaların üreticisi ve dağıtıcısıdır.

Aynı zamanda İtalyan Delicé Solaire Güneş Ürünleri’nin Türkiye distribütörlüğünü de yapmaktadır.

Uzmanlaşmış üretim

Netpa Tüketim, kendi üretimleri dışında, Dünya'da ve Türkiye'de kendi kategorisinde uzmanlaşmış bir çok üretici ile çalışmaktadır. 

Tedarik süreçlerinde, uluslararası ilaç ve kimya şirketleri ile çalışan Netpa Tüketim, ürünlerinde en yüksek standartlara sahip, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Avrupa Kimyasallar Ajansı (ECHA) gibi kuruluşlardan onaylı hammaddeleri kullanmaktadır.

Süreki yenilik

Formülasyon, ürün geliştirme ve test aşamaları için global ve yerel bir çok üniversite ve özel laboratuvarla çalışan Netpa Tüketim, ürün kategorilerinde dünyadaki son gelişmeleri takip etmekte ve Türkiye'de bu gelişmelerin öncüsü olmaktadır. 

Geniş dağıtım ağı

Netpa Tüketim; marka yönetimi ve pazarlama süreçlerinin yanı sıra aynı zamanda tüm Türkiye’de örgütlü bir satış şirketidir. 

 

Ecza ve market olarak iki ayrı satış ekibiyle binlerce noktayı ziyaret ederek, tüm ulusal ecza depoları ve bayilik sistemiyle çalışan gıda distribütörleri üzerinden eczane ve marketlere satış yapar.

bottom of page