Kurumsal

 

Netpa Tüketim; OTC, kişisel bakım, FMCG ve tüketici sağlığı ürünlerinde faaliyet gösteren üretici ve dağıtıcı bir şirkettir.

 

ISO:13485 medikal kalite sertifikasına sahip olan Netpa Tüketim, ürettiği biyosidal, tıbbi cihaz ve kozmetik ruhsatlı ürünlerini milyonlarca son tüketiciye ulaştırarak, insanların hayatlarını daha sağlıklı ve mutlu yaşamalarını sağlamaktadır.

01

Tüketici sağlığı şirketi

Markalar 

 

Zerobite İnsektisit grubu, Sinkov İnsektisit grubu, Plusnit Bitlenmeye Karşı Korunma ve Tedavi İlaçları, Wiss+ Güneş ve Kozmetik Ürünleri, Killing İnsektisitler gibi kendi kategorilerinde lider ürünlere sahip olan markaların üreticisi ve/veya dağıtıcısıdır.

Aynı zamanda İtalyan Delicé Solaire Güneş Ürünleri’nin Türkiye distribütörlüğünü de yapmaktadır.

02

Lider markalar

Dağıtım & Organizasyon 

 

Netpa Tüketim; marka yönetimi ve pazarlama süreçlerinin yanı sıra aynı zamanda tüm Türkiye’de örgütlü bir satış şirketidir. 

 

Ecza ve market olarak iki ayrı satış ekibiyle binlerce noktayı ziyaret ederek, tüm ulusal ecza depoları ve bayilik sistemiyle çalışan gıda distribütörleri üzerinden eczane ve marketlere satış yapar.

03

Geniş dağıtım ağı

Üretim & Tedarik 

Netpa Tüketim, kendi üretimleri dışında, Dünya'da ve Türkiye'de kendi kategorisinde uzmanlaşmış bir çok üretici ile çalışmaktadır. 

Tedarik süreçlerinde, uluslararası ilaç ve kimya şirketleri ile çalışan Netpa Tüketim, ürünlerinde en yüksek standartlara sahip, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Avrupa Kimyasallar Ajansı (ECHA) gibi kuruluşlardan onaylı hammaddeleri kullanmaktadır.

Grup şirketi olan Matsan Aş, 1976 yılından bu yana aerosol dolum sanayisinde faaliyet göstermektedir.

 

20'nin üzerinde ülkeye ihracatın yanı sıra yerli ve yabancı birçok markanın da fason aerosol ve likit dolumlarını yapmaktadır.

04

Uzmanlaşmış üretim

AR & GE 

Formülasyon, ürün geliştirme ve test aşamaları için global ve yerel bir çok üniversite ve özel laboratuvarla çalışan Netpa Tüketim, ürün kategorilerinde dünyadaki son gelişmeleri takip etmekte ve Türkiye'de bu gelişmelerin öncüsü olmaktadır. 

05

Süreki yenilik

Netpa Tüketim Ürünleri Pazarlama ve Ticaret Ltd.Şti.

Tüketici Sağlığı Ürünleri | Consumer Healthcare

BETTER LIFE

www.netpatuketim.com.tr

www.zerobite.com.tr   

 

www.plusnit.com.tr

 

www.wissplus.com 

 

www.delicesolaire-turkey.com

  • Facebook
  • YouTube

Markalar, ürünler ve ürünlerin kullanım bilgileri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için markaların kendi web sitelerini ziyaret edin.

Copyright© 2018-2020  Netpa Tüketim. Tüm hakları saklıdır.